cz en es fr ru 中国


El Toro Negro, bar a gril, španělská restaurace Praha-centrum

 

 El Toro Negro je stylový steak restaurant v historickém středu Prahy, který snadno naleznete v podloubí naproti Staroměstského orloje, jedné z největších turistických atrakcí města.

Prohlédněte si defilé 12 apoštolů, a jakmile zakokrhá kohout, zamiřte k nám na občerstvení! Od dobrého jídla a pití Vás dělí jen pár krůčků.

V restauraci El Toro Negro Vám nabízíme masa a ryby mnoha druhů, jejichž přípravu na lávovém grilu můžete živě sledovat. Ochutnejte také některý ze 120 koktejlů, moravská vína a nepřeberné množství alkoholických nápojů z celého světa 

Vybrané pochoutky a nápoje od časného rána až do pozdní noci

Ráno se přijďte nasnídat: máme tu zdravou, francouzskou, anglickou nebo kontinentální snídani. Přes den Vás zveme na naše vynikající steaky a další masové, ale i vegetariánské pokrmy, saláty a také dezerty. Je libo Beefsteak s pepřovou omáčkou, Rumpsteak nebo Mix gril El Toro Negro? A jako sladkou tečku doporučujeme třeba Čokoládový fondán s vanilkovou zmrzlinou.

Pokud se chcete dobře najíst v centru Prahy a máte rádi exotiku, pak je restaurace El Toro Negro u Pražského orloje pro Vás ta nejlepší!

Přijměte naše srdečné pozvání denně od od 10.00 do 00.00